Tort weselny państwo młodzi dzielą wspólnie, a pierwsze cięcie dokonywane jest jednym nożem

Catering można zamówić na dowolną okazję, wydarzenie, imprezę. Profesjonalny catering dostarcza się na stypy, wesela, bankiety, konferencje i inne jednorazowe wydarzenia. Firmy cateringowe obsługują także stałych zleceniodawców, np. szkoły i szpitale.

Różne instytucje decydują się skorzystać z usług firmy cateringowej, ponieważ takie rozwiązanie ma wiele zalet. Catering w ramach outsourcingu jest tani i wygodny. Nie ponosi się kosztów związanych z zakupem produktów, przygotowaniem miejsca pod względem sanitarnym. Nie trzeba płacić za badania pracowników przygotowujących posiłki - to leży w gestii firmy cateringowej.

Posiłki dostarczane są na czas. Klient może zamówić dowolne potrawy, dania. Jeśli nie ma pomysłu, może zdać się na pomoc specjalistów od gastronomii, którzy wiedzą, jakie potrawy serwuje się na daną okazję.

Poza samym przygotowaniem posiłków catering obejmuje także ich udekorowanie, dostarczenie, wystrój pomieszczeń. W zależności od wariantu usługi catering polega też na obsłudze uczestników spotkania, zabawy, uroczystości, konferencji, imprezy. Hostessy serwują dania, zbierają talerze i sztućce po kolejnym posiłku, a barmani częstują drinkiem czy innym alkoholem.

W cateringu weselnym mieści się tort weselny, który może być piętrowy albo zwykły. Do klienta należy wybór smaku. Czekolada, wanilia, truskawka, a może mix? Opcji jest naprawdę sporo i każdy znajdzie coś dla swojego podniebienia.

Published by